
Невеликий літак впав в Мончегорську Мурманської області РФ.
Читайте також"Чорний ящик" згорілого в Шереметьєво літака виявився пошкодженим серйозно
Про це повідомляє ТАСС, посилаючись на джерело в регіональному управлінні МНС.
"В Мончегорську впав невеликий літак, на місце виїхав начальник місцевого [пожежно-рятувального] гарнізону, подробиці уточнюються", - сказав представник відомства.
Як повідомляв УНІАН, літак «Аерофлоту» Sukhoi SuperJet 100, який здійснив аварійну посадку в аеропорту «Шереметьєво» 5 травня, прямував з Москви до Мурманська. Всього на борту літака знаходилися 78 осіб - 73 пасажири та п'ять членів екіпажу. При посадці на борту почалася пожежа. В результаті катастрофи загинула 41 людина.
За фактом аварійної посадки та загоряння літака порушено кримінальну справу за частиною 3 статті 263 Кримінального кодексу РФ («Порушення правил безпеки руху і експлуатації повітряного транспорту, що призвело з необережності до смерті двох і більше осіб»). Основна версія загоряння на борту літака - влучання блискавки.