этот материал доступен на русском

"Боїться самого себе і будь-якого шарудіння": офіцер США дав характеристику "хворому" Путіну

14:25, 17 вересня 2019
Світ
8571 0
Володимир Путін / REUTERS

Таку заяву зробив капітан 1 рангу ВМС США у відставці Гарі Табах, передає «Обозреватель». За його словами, лідери інших країн повинні враховувати цей фактор при переговорах з Путіним.

Читайте також"Європа поводиться жахливо": офіцер США "розгромив" ЄС за його політику щодо Росії

"Я думаю, що Путін хворий. На сьогоднішній день Путін боїться всього. Він боїться самого себе, він боїться будь-якого шарудіння. Ми ж бачили, що на "Велику двадцятку" він приїхав зі своїм стаканом – це вже параноя. Я думаю, що будь-який психіатр вам скаже", – заявив Табах.

"Будь-який диктатор стає параноїком, а потім у диктатора ця параноя розвивається. Це було у Сталіна, у Гітлера, у Пол Пота, у Мао Дзедуна. Путін нічим не відрізняється, він при владі дуже довго і у нього влади дуже багато. У ньому розвинена сильна параноя і сильний страх. Він живе в страху", – додав він.

За словами відставного офіцера ВМС США, в спілкуванні з російським лідером "баланс треба весь час витримувати".

"Тому президент Трамп каже – я з ним сяду переговорити, але... Я з ним повинен говорити, він хороший хлопець, але... Можна з ним домовитися, але... Завжди "але". Я думаю, що президент Зеленський те ж саме говорить, я так чую", – зазначив Табах.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter