На ратифікацію до Ради подано угоду про участь України у програмі "Креативна Європа"

16:30, 11 січня 2016
109 0

Кабінет міністрів подав на ратифікацію до Верховної Ради угоду з Європейською комісією про участь України у програмі “Креативна Європа”.

Фото УНИАН

Відповідне розпорядження від 30 грудня 2015 р. № 1429-р опубліковано на Урядовому порталі.

"Подати на ратифікацію Верховною Радою України Угоду між урядом України та Європейською комісією про участь України у програмі “Креативна Європа”: програма Європейського Союзу для сектору культури та креативності, та про співробітництво між Україною та Європейським Союзом у підпрограмі “Медіа” програми “Креативна Європа”, вчинену 19 листопада 2015 р. у м. Києві", - йдеться у документі.

Читайте такожКабмін продовжив ліцензування експорту антрациту

Як повідомляв УНІАН, 19 листопада віце-прем`єр-міністр – міністр культури України В`ячеслав Кириленко та єврокомісар з питань освіти, культури, молоді та спорту Тібор Наврачіч підписали Угоди про приєднання України до програми «Креативна Європа».

Читайте такожСтанції стільникового зв'язку виключено зі списку об'єктів підвищеної небезпеки

За словами Кириленка, «це програма у сфері культури та медіа, яка дозволяє всім митцям, артистам, людям креативного сектору брати участь у спільних із європейцями проектах». «Ми пройшли достатньо непростий процес погодження тексту, але під час цього шляху ми постійно відчували значну підтримку наших європейських партнерів», – сказав віце-прем’єр.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter