Джонсон: Brexit не означає, що Велика Британія покидає Європу

06:19, 15 липня 2016
1012 0

Новий міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон вважає, що, незважаючи на рішення про вихід зі складу Євросоюзу, його країна у майбутньому зможе посилити відносини з Європою.

REUTERS

Про це повідомляє Deutsche Welle.

"Є величезна різниця між виходом з ЄС і нашими відносинами з Європою, які, я гадаю, лише інтенсифікуються", - сказав Джонсон у четвер, 14 квітня, додавши, що вихід з ЄС "жодним чином не означає покинути Європу".

Читайте такожОлланд закликав Мей прискорити переговори щодо виходу Великої Британії із складу ЄС

Джонсон також повідомив, що у розмові з ним держсекретар США Джон Керрі погодився з його баченням. "Його (Керрі -Ред.) погляд такий, що після Brexit та переговорів … він хоче бачити більше Великобританії за кордоном, більшу глобальну роль. І я вважаю, що ми маємо зараз можливість цього досягнути", - зауважив він.

Глава британського МЗС також в іронічному стилі відповів на критику на свою адресу, зокрема, з боку свого французького колеги Жана-Марка Еро, який заявив, що Джонсон "постійно брехав британському народу" під час агітації за Brexit. "Після голосування, подібного до референдуму 23 червня, було неминучим, що зі стель європейських канцелярій відпаде певна кількість штукатурки", - сказав він, додавши, що буквально кілька годин тому Еро надіслав йому "чарівного листа", у якому висловив сподівання на поглиблення двосторонніх відносин між державами в усіх сферах.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter