Єлизавета II передасть корону Великобританії принцу Чарльзу через 4 роки - ЗМІ

13:47, 13 серпня 2017
1753 0

Прес-секретар королівської сім'ї Роберт Джобсон повідомив в інтерв'ю журналістам, що підготовка до передачі влади вже йде повним ходом.

Ілюстрація REUTERS

Королева Великобританії Єлизавета II, яка відзначила у минулому році своє 90-річчя, повідомила в розмові зі своїм оточенням: якщо вона доживе до 95 років, то "вийде на пенсію" і передасть кермо влади своєму старшому синові – 69-річному Чарльзу, принцу Уельському.

Про це пише в неділю, 13 серпня, газета The Daily Mail.

Прес-секретар королівської сім'ї Роберт Джобсон повідомив в інтерв'ю журналістам, що підготовка до передачі влади вже йде повним ходом, і адміністрації передано розпорядження "прискорити" реалізацію Закону про регенство від 1937 року.

"Її величність пам'ятає про свій вік і хоче переконатися, що, коли настане час, перехід влади буде плавним", – наводить видання слова Джобсона.

Читайте такожКолекцію різдвяних листівок родини британської королеви продали з аукціону

91-річна королева Єлизавета ІІ – найстаріший і найбільш довго правлячий монарх з усіх, нині існуючих. Вона зійшла на престол в 1953 року. Її чоловік, принц Філіп, офіційно відійшов від державних справ, коли йому виповнилося 96 років. Принц Чарльз вже готується змінити свою матір, і в минулому році представляв главу держави в ході візиту в Австралію і Нову Зеландію.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter