Немцов пророчит России темное будущее / www.svoboda.org

Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив один з лідерів партії РПР-ПАРНАС Борис Нємцов.

Нємцов упевнений, що головна мета Путіна досягнута - його рейтинг перевищив 80%, пише ТСН.

"Опозиція в загоні репресій та ізоляції. Цензура захопила не тільки ТБ, але й Інтернет. Дума голосує одноголосно, губернатори ручні, хоч і регіони в злиднях. Вибори? Ви про що? Про корупцію, відкати і розпили якось забули. Тепер цим займається племінник Путіна", - зазначив політик.

Відео дня

Крім того, Борис Нємцов заявив, що європейці крок за кроком будуть відмовлятися від російського газу, що штовхне режим Путіна до Китаю.

Читайте такожЯпонія натякнула РФ на референдум на Курилах і нагадала про українців Далекого Сходу

"У травні Путін швидше за все підпише грабіжницький договір про постачання газу в Китай. Ціна буде менше $300. Китайці вміють викручувати руки, особливо, коли знають, що їм немає альтернативи. Газопровід з Якутії і Іркутської області в Китай-Сила Сибіру обійдеться в 50 млрд баксів" - ще одна Олімпіада. Частину грошей дадуть китайці в обмін на зниження ціни. Але більшу частину заплатимо ми з вами за рахунок зростання тарифів. Зростання тарифів на газ це підвищення цін на все, і комуналку, і продукти, і бензин. За дружбу з китайцями заплатимо сповна", - написав він.

При цьому, за прогнозами російського опозиціонера, неминуча гонка озброєнь, адже "навколо самі вороги".

Читайте такожКитай може анексувати Далекий Схід Росії - експерт

"І навіть "друзі китайці" теж намагаються відібрати Сибір і Далекий Схід. Економіка Росії в 12 разів менша за європейську та американську і в 4 рази менша за китайську. Впораємося? Надірвемося? За рахунок чого будемо фінансувати армію і ВПК? Правильно. Охорона здоров'я, освіта, пенсії. Діти, старі. А ще за рахунок дешевої робочої сили з Середньої Азії. Круто, правда?", - додав він.