В Москві додали, що працюють ще й над зустріччю Трампа із самим Путіним.
Делегації Росії та США проведуть новий раунд переговорів про припинення війни в Україні. Про це заявив президент США Дональд Трамп, повідомляє Euronews.
За його словами, переговори відбудуться в столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді 25 лютого, рівно через тиждень після першої зустрічі там же.
Тим часом заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков заявив, що триває підготовка до особистої зустрічі між Трампом і його російським колегою Володимиром Путіним. У розмові з російськими державними ЗМІ Рябков сказав, що під час особистої зустрічі Трамп і Путін можуть обговорити широке коло питань, а не лише війну в Україні.
"Йдеться про те, щоб почати рухатися в напрямку нормалізації відносин між нашими країнами, знайти шляхи вирішення найгостріших і потенційно дуже-дуже небезпечних ситуацій, яких дуже багато, в тому числі Україна", - сказав він.
Втім, за словами Рябкова, зусилля з організації такої зустрічі знаходяться на ранній стадії, і для її проведення знадобиться "найінтенсивніша підготовча робота".
Як писав УНІАН, експерти вважають, що компліментарні заяви Трампа на адресу Росії та персонально Володимира Путіна продиктовані його стратегічним бажанням вбити клин між США і Китаєм. Фактично Трамп хоче повторити успіх адміністрації Річарда Ніксона, який на початку 1970-х років змінив американську політику і пішов на зближення з комуністичним Китаєм, аби поглибити розкол між Пекіном і Москвою.
Тим часом у Москві кажуть, що не вважають заяви і дії Трампа проросійськими.