Олександр Лукашенко назвав протестувальників "безробітними" / REUTERS

Як повідомляє сайт президента Білорусі, про це Лукашенко сказав на нараді з актуальних питань.

Читайте такожУ Білорусі анонсували масштабне блокування доріг

"Всі, хто хочуть працювати, хто прагне працювати, повинні мати роботу і, відповідно, заробітну плату. Всі, хто сьогодні не працює, повинні бути вивчені, і їм має бути запропонована робота. Основа всіх цих так званих протестувальників - люди з кримінальним минулим і сьогодні безробітні. Немає роботи, значить, "гуляй дядько по вулицях і проспектах". Тому я по-доброму прошу і попереджаю всіх: влаштуватися на роботу тим, хто не працює", - заявив Лукашенко.

"І хочу попередити деяких наших, м'яко кажучи, обуржуазнених громадян: не дай бог хтось комусь буде видавати липові довідки про працевлаштування. Все має бути чесно і порядно", - зазначив він.

Також Лукашенко доручив правоохоронним органам і державним структурам забезпечити виконання даних вказівок.

Протести в Білорусі: що відбувається

  • 9 серпня в Білорусі пройшли президентські вибори
  • За попередніми результатами ЦВК, за чинного президента Олександра Лукашенка проголосували 80,23% виборців, за його головну опонентку Світлану Тіхановську - 9,9%. Решта кандидатів набрали менше 2% - Ганна Канопацька (1,68%), Сергій Черечень (1,13%), Андрій Дмитрієв (1,04%).
  • Тисячі жителів Білорусі вийшли на стихійні акції протесту, відбулися зіткнення з силовиками.
  • У МВС Білорусі заявили про затримання близько 6 тисяч учасників акцій в різних містах країни.
  • Міністерство закордонних справ України заявило, що в Білорусі були затримані 9 українців, але завдяки роботі українських дипломатів їх відпустили.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram