Іноземні військові освітяни провели навчальні курси для харківських курсантів

18:59, 23 грудня 2013
Військо
0 0

Харківський університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відвідали представники делегації НАТО – Програми “Удосконалення військової освіти” заступник коменданта Командування та штабу Академії Збройних сил Німеччини бригадний генерал Карл Шрайнер та представник Національного університету оборони Польщі генерал у відставці Зенон Смутняк.

– Головною метою візиту стало проведення іноземними експертами навчальних курсів та занять за програмою “Удосконалення військової освіти” для особового складу університету, – повідомив виконуючий обов’язки начальника ХУПС військовий льотчик І класу генерал-майор Андрій Алімпієв.

Представники Північноатлантичного альянсу провели зустріч з військовослужбовцями університету, де розповіли про підготовку офіцерського складу польських ВПС, пілотів, персоналу навігації та зв’язку, обговорили тенденції Євроатлантичної інтеграції, а також довели інформацію про сьогодення НАТО, виклики та загрози для людства у ХХІ сторіччі.

Командування університету продемонструвало закордонним колегам музей Бойової слави військового вишу, спеціалізовані навчальні аудиторії, а також навчально-тренувальний комплекс вертольота Мі-8МТВ та комплексний тренажер пілота літака Л-39.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter