У мережі висміяли черговий "перл" роспропаганди про Навального - агента ЦРУ (відео)

13:55, 11 квітня 2016
2418 0

Новий фейк російської пропаганди про Олексія Навального - агента ЦРУ і британських спецслужб - не вселив довіри навіть російській інтернет-спільноті і став об'єктом насмішок.

У неділю Дмитро Кисельов у своїй програмі "Вести недели" анонсував "сенсаційне" розслідування: нібито ЦРУ 10 років тому завербувало Олексія Навального через Білла Браудера — засновника фонду Hermitage Capital, щоб розвалити конституційний лад Росії. Більш того, в сюжеті Навальний звинувачується у вбивстві Магнітського.

Читайте такожНавальний знову став жертвою "кондитерської акції": закидали тістечками в Новосибірську (відео)

Російський опозиціонер нібито носив псевдонім "агент Фрідом" і спілкувався зі своїм куратором - "агентом Соломоном" через Скайп.

При цьому в "документах спецслужб" знайшли безліч помилок - як граматичних, так і логічних. У них переплутані дати, листи підписані відомствами, які були розформовані за декілька років до написання. Крім того, схоже, що автори цих "документів" виявилися поганими знавцями англійської, а переклад проводився через Google Translator.

Також, що ще більш дивно, у розпорядженні редакції якимось дивовижним чином опинився запис розмови нібито Олексія Навального та Іллі Пономарьова в скайпі. При тому, що запис відтворювався в жахливій "шиплячій" якості, голоси людей були зовсім не схожі на голоси Пономарьова і Навального. До речі, про метод отримання запису у компанія Skype, яка належить Microsoft, також замовчується.

Реакція на сюжет виявилася не зовсім такою, на яку, очевидно, розраховували його автори - банальний і до того ж "халтурно" зроблений фейк висміяли.

Сам Навальний у своєму блозі назвав сюжет "шедевром".

"Це нові вершини, друзі мої. Гарантую вам величезне задоволення від перегляду свіжого шедевра Дмитра Кисельова. (...) У всій цій ситуації я страшенно радий двом речам. Перше — кремлівським злодіям настільки нічого мені пред'явити, що в справу пішли «доказові знімки телеекрану». Друге — агентурну кличку мені вигадали красиву — агент Freedom", - написав Навальний у своєму блозі.

Навальний - агент МІ-6. І МІ - 7. І - МІ 8 та 9.Я особисто вербував. У МІ - 118. Він, до речі, був проти.

Опубліковано Sotnik Alexander10 квітня 2016 р.

По РТР сьогодні було "Кисельов шоу": "Операція "Тремтіння": таємне листування агента Навального". Наступний крок: Навальний по з...

Опубліковано Ігорем Эйдманом10 квітня 2016 р.

хлопці відверто халтурять і годяться тільки на крадіжку спецбюджетов. І хто ці кондові діалоги писав - Кургінян? Доручіть ...

Опубліковано Gleb Pavlovsky10 квітня 2016 р.

Судячи з "секретних документів ЦРУ", американські спецслужби можуть зробити все, крім того, щоб грамотно писати на своєму...

Опубліковано Oleg Kozlovsky10 квітня 2016 р.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter