Чоловіка засмутило дивне правило компанії / фото pixabay.com

Чоловік був приголомшений після того, як його потенційний роботодавець попросив його дотримуватися "суворих веганських правил" на робочому місці. Про цю ситуацію він розповів на популярному форумі Reddit.

Анонімний користувач опублікував скріншот повідомлення від роботодавця, в ньому йдеться: "Добрий день, дякуємо за вашу заявку. Щоб допомогти нам скласти список, будь ласка, дайте відповідь на наступні запитання".

Вони перерахували безліч різних питань, але один з них здався чоловікові вельми дивним. Питання свідчило:

Відео дня

"Наші робочі місця "суворо веганські". Вам не обов'язково бути веганом поза роботою, але вам потрібно принести веганський обід і пити рослинне молоко, щоб поїсти в офісі, або ж обідайте за його межами. Чи можете ви підтвердити, що вас це влаштовує?".

У підписі до скріншоту питання користувач Reddit написав, що подав заявку на роботу, у відповідь отримав це по електронній пошті. Чоловік задумався , а чи може будь-хто нав'язувати йому такі умови. 

Як росіянка втратила роботу через хамство

Раніше росіянка Юлія Кузнєцова публічно обурилася виплатам, які українські біженці отримують в Естонії. Попутно вона розповіла про свої податкові махінації і нахамила екс-президенту держави. В результаті жінка втратила роботу і була депортована з Естонії.

Вас також можуть зацікавити новини: