Багато хто задавався питанням, для чого маленька кишеня на джинсах / фото ua.depositphotos.com

Джинси давно вже перетворилися на предмет одягу, який є в кожному гардеробі. Однак ця річ приховує в собі секрети, про які ви й не знали. Давайте розберемося, для чого маленька кишеня на джинсах призначена.

Маленька кишеня на джинсах - як називається і для чого потрібна

Багато хто задається питанням, дивлячись на маленьку кишеню на джинсах: для чого ж вона потрібна? Почнемо з того, що цей елемент називається coin pocket (монетна кишеня). Її придумала ще у1873 році відома компанія-виробник Levi Strauss & C.

Навіщо потрібна маленька кишеня на джинсах - її використовували, щоб зберігати такі дрібні предмети, як годинник або монети. Це було дуже зручно, коли не хотілося брати гаманець або потрібно було заховати годинник, щоб його не пошкодити.

Відео дня

Чутки про те, для чого маленька кишеня на джинсах може бути потрібна

Якийсь час ходив стереотип, що призначена маленька кишеня на джинсах для презервативів, однак це не правда. У 1983 році на телебаченні вийшла реклама про важливість запобігання, як захисту від СНІДу. Рекламники придумали, що кишенька підійде для зберігання презервативів, а тому вони завжди будуть під рукою в потрібний момент.

Майже через 10 років, у 1994 році кінорежисер Мішель Гондрі отримав Каннського лева за містифікацію - він презентував рекламний ролик, у якому нібито використовували документальні кадри. На них робітник у джинсах зайшов купити засоби контрацепції. Куди він їх поклав, ми вже з вами знаємо.

Також існують маленькі кишені на джинсах ззаду. Спочатку вони були призначені також для зберігання монет, але з часом перетворилися на елемент декору.

Раніше УНІАН розповідав, як часто прати джинси. Генеральний директор компанії Levi's пояснював, чому він ніколи не відправляє їх у пралку.

Вас также могут заинтересовать новости: