Названо 10 активів, які допомагають людям стати багатшими / фото REUTERS

У сучасному світі накопичення багатства та досягнення фінансової свободи є головними пріоритетами для багатьох людей. Існує безліч можливостей для інвестування.

Проте, як пише New Trader U, деякі активи постійно доводять свою ефективність в отриманні значних прибутків. Ресурс назвав десять активів, які роблять людей багатими.

1. Нерухомість. Побудова багатства через володіння нерухомістю

Відео дня

Нерухомість вже давно стала популярним інвестиційним інструментом для створення довгострокового багатства. Оренда нерухомості, комерційна нерухомість та продаж нерухомості – це ефективні стратегії для отримання стабільного грошового потоку та вигоди від зростання вартості з плином часу.

Ретельно обираючи нерухомість у бажаних місцях та проводячи ретельне дослідження ринку, інвестори можуть максимізувати свої прибутки та створити значний капітал завдяки володінню нерухомістю. Нерухомість пропонує найкращі важелі для створення багатства, і кожен може взяти участь у цьому процесі, придбавши власне житло. Зростання статків у сфері нерухомості було значним у період з 2020 по 2024 рік.

2. Сільськогосподарські угіддя та лісозаготівлі

Інвестиції в сільськогосподарські та лісові угіддя можуть надати унікальну можливість отримати прибуток від природних багатств. Ці матеріальні активи приносять дохід завдяки рослинництву та заготівлі деревини, а також пропонують потенціал для довгострокового зростання, оскільки земля стає все більш дефіцитною.

Крім того, інвестиції в сільськогосподарські та лісові угіддя можуть допомогти диверсифікувати інвестиційний портфель, забезпечуючи хеджування від волатильності ринку та економічної невизначеності. Білл Гейтс нещодавно сам інвестував значні кошти у сільськогосподарські угіддя.

3. Акції. Інвестування в компанії для довгострокового зростання

Фондовий ринок був надійним джерелом створення багатства протягом десятиліть. Інвестори можуть отримати вигоду від зростання капіталу та регулярних дивідендів, інвестуючи в компанії з "блакитними фішками" та акції, що зростають у довгостроковій перспективі. Використання усереднення доларової вартості та реінвестування дивідендів може допомогти збільшити дохідність з часом, що призведе до значного накопичення статків.

Багато мільйонерів і мільярдерів заробили свої статки завдяки довгостроковим інвестиціям на фондовому ринку шляхом інвестування у зростання, інвестування у вартість або слідування за трендами.

4. Криптовалюти. Цифрова золота лихоманка

Криптовалюти, такі як Біткойн та Етеріум, з'явилися як новий клас активів з потенціалом високої прибутковості. Перші інвестори в ці цифрові валюти отримали значні прибутки, незважаючи на волатильність ринку.

Однак, перш ніж інвестувати в криптовалюти, важливо розуміти технологію, що лежить в їх основі, та динаміку ринку, оскільки їм притаманні ризики та невизначеності. Перші послідовники заробили статки на різних криптовалютах, і це може повторитися, якщо правильно вибрати час для купівлі правильної криптовалюти та утримувати її достатньо довго, але не надто довго.

5. Традиційний бізнес

Володіння традиційним бізнесом або інвестування в успішний традиційний бізнес може бути надійним шляхом до створення багатства. Такий бізнес часто забезпечує стабільні потоки доходу і потенціал для довгострокового зростання.

Обираючи компанії для інвестування, важливо звертати увагу на міцні фундаментальні основи, конкурентні переваги та перевірену історію успіху. Багато мільйонерів і людей з високими доходами не є найманими працівниками, вони володіють власним бізнесом.

6. Інтернет-бізнес. Використання можливостей цифрової економіки

Цифрова економіка відкрила нові можливості для накопичення статків через онлайн-бізнес. Електронна комерція, цифрові продукти та інші інтернет-підприємства мають потенціал для отримання значних прибутків як для підприємців, так і для інвесторів.

Ключем до успіху в цій сфері є виявлення незадоволених потреб ринку та створення цінності для клієнтів за допомогою інноваційних рішень. Бар'єр для входу у світ бізнесу знижено до рівня, коли будь-хто може створити та керувати онлайн-бізнесом.

7. Індексні фонди та ETF

Індексні фонди та біржові фонди (ETF) пропонують інвесторам простий спосіб досягти диверсифікації та потенційно знизити загальний ризик портфеля. Ці інвестиційні інструменти можуть генерувати стабільний прибуток у довгостроковій перспективі, надаючи доступ до широкого спектру активів.

Обираючи індексні фонди та ETF, важливо враховувати такі фактори, як комісійні, історичні показники та загальний склад фонду. Улюбленою довгостроковою інвестиційною стратегією Уоррена Баффета для людей, які не зацікавлені у вивченні фондового ринку, є індекс S&P 500. Найкращий спосіб інвестувати в S&P 500 – за допомогою ETF, таких як SPY або VOO.

8. Інтелектуальна власність. Перетворення ідей на потоки доходу

Інтелектуальна власність, така як книги, музика, патенти та торгові марки, може приносити значний пасивний дохід у вигляді роялті. Люди можуть перетворити свої ідеї на надійні джерела доходу, створюючи цінні об'єкти інтелектуальної власності та ефективно захищаючи і просуваючи їх на ринку.

Успішні приклади активів інтелектуальної власності включають бестселери, популярні пісні та інноваційні патенти, які трансформували цілі галузі.

9. Венчурний капітал та ангельське інвестування

Інвестиції в компанії на ранніх стадіях розвитку через венчурний капітал або ангельські інвестиції можуть принести надзвичайні прибутки, якщо компанії досягнуть успіху. Однак цей тип інвестування також пов'язаний зі значними ризиками, оскільки багато стартапів не досягають своїх цілей.

Для зменшення цих ризиків важливо проводити ретельну перевірку потенційних інвестицій та диверсифікацію між кількома стартапами, щоб розподілити ризики.

10. Інвестиції в себе

Мабуть, найважливіша інвестиція, яку ви можете зробити, – це інвестиція в себе. Постійно інвестуючи у свою освіту та розвиток навичок, ви можете збільшити свій потенціал заробітку та відкрити нові кар'єрні можливості.

У сучасній економіці, що швидко розвивається, цінні навички та сертифікати можуть виділити вас серед конкурентів і позиціонувати для досягнення успіху в галузях, що користуються високим попитом. Ви можете стати власним найціннішим активом для створення багатства.

Вас також можуть зацікавити новини: