Дівчина з дитинства обожнювала ляльку Барбі / фото baedollbarbie/Instagram

Дівчина з Будапешта на ім'я Барбара Луна Сіпос витратила 135 тисяч доларів, щоб бути схожою на ляльку Барбі, але позбулася роботи через свою «краси».

Про це повідомляє Medialeaks.

Дівчина з дитинства обожнювала ляльку Барбі, тому зважилася на ряд коштовних пластичних операцій. Першу вона зробила в 17 років – збільшила груди. Роком пізніше, у 2016 році, вона зустріла свого майбутнього чоловіка, який теж любив пластичні операції і прагнув бути схожим на іграшку. Саме він став спонсором наступних пластичних операцій Барбари.

фото baedollbarbie/Instagram

Дівчина робила бразильську підтяжку сідниць, операцію на піхві, дві ринопластики, кілька разів зменшувала підборіддя і змінювала форму щелепи. Крім того, вона робила підтяжку і збільшення губ, а також – підтяжку брів.

Але тепер Барбі не може влаштуватися на роботу, тому що «її аура і харизма зводять чоловіків з розуму». Але разом з тим Барбарі подобається купатися у чоловічій увазі, і вона хоче знайти собі нового чоловіка, адже в 2019 році вона розлучилася.

фото baedollbarbie/Instagram

Як повідомляв УНІАН, українська олімпійська чемпіонка 2008 року, чемпіонка світу Ольга Харлан отримала персональну копію ляльки Барбі від американської компанії Mattel.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram