Довгожителі поділилися своїми секретами / фото ua.depositphotos.com

Дослідники довголіття, які разом зустрілися з більш ніж 1000 довгожителями, розповіли дивовижні речі, які вони дізналися про довге і повноцінне життя від цих людей, пише Business Insider.

Бен Мейерс і Фабріціо Віллаторо є членами LongeviQuest, організації, яка перевіряє вік найстаріших людей у світі та ділиться своїми історіями в базі даних.

Як зазначається, генетика може визначити, чи доживе людина до 100 років, але фактори способу життя, такі як дієта, фізичні вправи і ставлення до чого-небудь, також можуть зіграти свою роль. Мейерс і Віллаторо вловили загальні звички та мислення, які поділяють довгожителі з усього світу.

Відео дня

І вони виділили три секрети та поради від довгожителів.

1. Не турбуйтеся про речі поза вашим контролем

"Багато хто з довгожителів дуже зосереджені на речах, які вони можуть контролювати, але не надто переживають через те, що знаходиться поза їхнім контролем... Я не зустрічав жодного довгожителя, який насправді прагнув прожити так довго. Всі вони трохи здивовані. Вони насолоджувалися своїм життям і щасливі, що все ще тут", - сказав Мейерс.

Натомість вони зосереджуються на тому, що для них важливо, наприклад, оточення хороших людей. Віллаторо сказав, що більшість довгожителів, яких він зустрів у Латинській Америці, зосереджені на своїх сім'ях та релігії та "живуть без стресу".

2. Працюйте наполегливо якомога довше

Віллаторо і Мейерс розповіли, що багато хто з довгожителів, з якими вони розмовляли, більшу частину свого життя працювали на важкій фізичній роботі.

3. Все залежить від вашого ставлення та зайнятості

Попри те, що довгожителі, з якими розмовляв Вільяторо, не намагалися активно дожити до 100 років, вони ніколи не переставали бути зайнятими, навіть у літньому віці.

"Навіть якщо вони не працюють на 100, вони знаходять спосіб заповнити свої дні, проводячи час у громаді чи з родиною, читаючи газети - різноманітні види діяльності. Навіть коли вони вже не в хорошій фізичній формі, у них все ще є спосіб розумово стимулювати себе", - розповів Вільяторо про довгожителів.

Вас також можуть зацікавити новини: