Apple інвестує 1,7 млрд євро в "зелені" дата-центри в Ірландії та Данії

14:40, 23 лютого 2015
Альтернативна енергетика
359 0

Електрикою будівлі забезпечать місцеві партнери, які отримують енергію за рахунок вітрових та інших типів «зелених» установок.

REUTERS

Apple інвестує 1,7 мільярдів євро в два дата-центри в Ірландії та Данії, вони будуть забезпечувати роботу онлайн-сервісів компанії (iTunes Store, App Store, iMessage, картографічного і Siri) для європейських користувачів.

Особливістю центрів обробки даних стане використання електрики тільки від поновлюваних джерел енергії. Про це йдеться в повідомленні компанії, що надійшло до редакції Lenta.ru.

Дата-центри планується запустити в 2017 році, їх сумарна площа складе 166 тисяч квадратних метрів. Електрикою будівлі забезпечать місцеві партнери, які отримують енергію за рахунок вітрових та інших типів «зелених» установок.

Читайте такожApple вкладе $850 млн у будівництво сонячної електростанції

При будівництві планується використовувати екологічні матеріали. У Данії тепло, що відводиться від серверів, застосовуватимуть для обігріву прилеглих будинків.

У 19 країнах Євросоюзу на Apple працює 18 300 співробітників. У 2014 році загальна сума контрактів Apple з європейськими компаніями склала 7,8 мільярдів євро. З моменту запуску магазину додатків App Store в 2008 році розробники по всій Європі заробили понад 6,6 мільярдів євро на продажу додатків і вбудованих покупках.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter