![Сьогодні до Німеччини через Молдову і Румунію евакуюють 29 собак / фото facebook.com/tsz.odessa Сьогодні до Німеччини через Молдову і Румунію евакуюють 29 собак / фото facebook.com/tsz.odessa](https://images.unian.net/photos/2022_03/1647267224-4733.jpg?0.5464515871652877)
До Німеччини з одеського притулку для тварин евакуюють десятки кішок та собак.
Про це повідомили у благодійній установі "Притулок для захисту та допомоги бездомним тваринам".
Зазначається, що притулок розташований біля міжнародного аеропорту "Одеса" і під час війни це небезпечна локація, оскільки під ворожий удар в першу чергу потрапляють такі стратегічно важливі об'єкти.
Зокрема, сьогодні до Німеччини через Молдову і Румунію евакуюють 29 собак, наприкінці минулого тижня було відправлено 15 кішок та 15 собак.
![Евакуація тварин проводиться виключно силами працівників притулку / фото facebook.com/tsz.odessa Евакуація тварин проводиться виключно силами працівників притулку / фото facebook.com/tsz.odessa](https://images.unian.net/photos/2022_03/1647267214-7901.jpg?0.30092798440592317)
"На утриманні в "притулку" залишається ще 10 тварин. Сподіваємося, що і їх ми доставимо в безпечне місце", - сказано в повідомленні.
![«Притулок для захисту і допомоги безпритульним тваринам" створений в Одесі понад 15 років тому / фото facebook.com/tsz.odessa «Притулок для захисту і допомоги безпритульним тваринам" створений в Одесі понад 15 років тому / фото facebook.com/tsz.odessa](https://images.unian.net/photos/2022_03/1647267213-1002.jpg?0.06100904634419102)
Евакуація тварин проводиться виключно силами працівників притулку і організовується німецьким союзом захисту тварин.
БУ "Притулок для захисту і допомоги безпритульним тваринам" - Довідка УНІАН
"Притулок" створений в Одесі понад 15 років тому на кошти Німецького союзу захисту тварин за погодженням з владою міста. Розташований у передмісті Одеси.
Може одноразово розмістити кілька сотень кішок та собак, в ньому проводиться стерилізація і перетримка бездомних тварин. Кішки та собаки, які є інвалідами, утримуються в установі довічно.
Раніше УНІАН вже повідомляв, що одеський зоопарк готовий приймати до себе домашніх тварин. У закладі просять людей не кидати своїх улюбленців напризволяще.