Левам надали ветеринарну допомогу / фото УНІАН

У чотирьох левів в зоопарку Барселони позитивний результат на COVID-19. Це тільки другий відомий випадок, коли великі тварини з сімейства котячих заразилися коронавірусом.

Читайте такожІспанія планує приймати туристів вже з березняПро це пише Reuters.

Три самки на ім'я Зала, Німа і Ран-Ран, а також самець Кіумбе були протестовані після того, як доглядачі помітили, що у них спостерігаються легкі симптоми коронавірусу.

Влада заявила, що у двох співробітників зоопарку підтвердився коронавірус після того, як спалах був вперше виявлений минулого місяця. 

Ветеринарна служба Барселони зв'язалася з колегами із зоопарку Бронкса в Нью-Йорку, де у квітні чотири тигри та три Леви отримали позитивний результат тесту на COVID-19. Це єдиний інший зоопарк, де відомо, що великі тварини з сімейства котячих заразилися коронавірусом. 

"Левам була надана ветеринарна допомога у зв'язку з їх легким клінічним станом, схожим на дуже легке захворювання грипом, за допомогою протизапального лікування і ретельного спостереження, і тварини відреагували добре", - йдеться в повідомленні.

Чотирирічний самець і самки, яким виповнилося 16 років, не контактували з іншими тваринами в зоопарку. 

Коронавірус у тварин

Коронавірус у норок

  • У Данії на початку листопада виявили 214 випадків передачі коронавірусу від норок людям
  • Влада Данії прийняла рішення знищити всю популяцію норок в країні через мутацію коронавірусу, виявлену у тварин. Данський уряд побоюється, що через генетичні зміни вірусу він може бути нечутливий до вакцини. 
  • Це рішення супроводжувалося в країні політичною кризою. Зрештою уряд вирішив, що загроза вакцині у зв'язку з новою мутацією вірусу, "найімовірніше, усунена". Однак до того моменту фермери в Данії знищили понад 10 мільйонів норок.
  • Випадки зараження норок коронавірусом фіксуються і в інших країнах

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram