
У Японії зоологічний та ботанічний сад "Kobe Animal Kingdom" досяг успіху в межах своєї програми розмноження завдяки народженню кількох дитинчат манула (кішки Палласа) - одного з найдавніших видів котячих у світі. Про це повідомляє Antena3.Ro.
Відвідувачі вже можуть побачити новонароджених дитинчат, які швидко стали однією з головних атракцій парку.
Манул - це дикий кіт, який походить зі скелястих та посушливих регіонів Центральної Азії, де мешкає на плато та в гірських районах з дуже низькими температурами.
"Цей вид легко впізнати завдяки міцній статурі та надзвичайно густому хутру, яке захищає його від суворого холоду в природному середовищі існування", - пише видання.
Фахівці кажуть, що манул зберіг свій зовнішній вигляд майже незмінним впродовж близько шести мільйонів років та вважається одним з найдавніших видів котячих, що існують сьогодні.
"Розведення манулів у неволі є викликом навіть для досвідчених зоопарків через суворі вимоги до умов утримання та догляду за цим видом. З цієї причини народження дитинчат у "Kobe Animal Kingdom" є важливим успіхом для міжнародних зусиль із збереження та захисту цього рідкісного котячого виду", - пояснили у публікації.
Інші цікавинки про тварин
Раніше науковець розповів, що найбільші соми України живуть у Чорнобильській зоні. За його словами, найбільші екземпляри спостерігаються на цій території, але не тому, що на розміри впливає радіація.
Також повідомлялось, що у 2021-му в штаті Вашингтон випустили 58 бобрів. Після чого бобри збудували десятки гребель, прорили канали та створили складну мережу водойм.