У березні в Україні посадили 21,5 гектара лісу

18:35, 26 березня 2015
Природні ресурси
609 0

Лісові господарства України в березні посадили 21,5 га лісу при запланованій площі посадки в 510 га до кінця весни, повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики і продовольства.

otdyhaem.com.ua

Згідно з повідомленням, на даний момент весняна посадка лісу проходить по всій території України.

При цьому в цілому найбільше лісів посаджено в Житомирській (4105 га), Рівненській (3399 га), Київській (2230 га), Чернігівській (1870 га) та Волинській (1650 га) областях.

Також у міністерстві нагадали, що один гектар лісу в Україні дає близько 10 робочих місць і забезпечує додатково 3-4 центнера зернових з гектара при посадці його по периметру полів.

В цілому лісові ресурси України надають робочі місця і виробничу сировину для 1 млн осіб.

Читайте такожДо реформи лісового господарства України залучать експертів ООН

Як повідомляв УНІАН, Держагентство лісових ресурсів, яке перебуває в підпорядкуванні Міністерства аграрної політики та продовольства, має намір в 2015 році здійснити посадку лісу на площі 46 тис. га, що відповідає плановим показникам минулого року.

Також Державне агентство лісових ресурсів за сприяння Міністерства аграрної політики та продовольства планує в 2015 році включити в проект Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) «Консолідація лісової політики в Україні» питання реформування лісового господарства.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter