В Україні видали посібник зі створення заповідних територій

21:40, 09 травня 2015
Природні ресурси
239 0

Міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина» (ЕПЛ) видала посібник «Виявлення територій, придатних для оголошення об'єктами природно-заповідного фонду» для працівників обласних та районних державних адміністрацій, обласних управлінь лісового та мисливського господарства, зацікавлених громадських організацій та науковців.

Донецкий кряж / wikimedia.org

Про це повідомляє інтернет-видання Екологічні Новини.

Автори посібника аналізують існуюче законодавство України, міжнародні багатосторонні угоди та директиви Європейського Союзу у цій сфері. На основі такого аналізу, автори описують процедуру створення об'єктів та територій природно-заповідного фонду. Також посібник містить рекомендації із вибору ділянок, перспективних для створення територій та об'єктів природно-заповідного фонду у всіх регіонах України, та підготовки клопотань щодо створення об'єктів природно-заповідного фонду. 

Читайте такожВід воєнних дій постраждало близько 30% природно-заповідного фонду ДонбасуПосібник рекомендовано до друку cекцією «Заповідна справа» Науково-технічної ради Міністерства екології та природних ресурсів України, науковою радою з проблем заповідної справи і діяльності заповідників відділення загальної біології НАН України та вченою радою Інституту зоології імені І. І. Шмальгаузена НАН України.

Посібник вже зараз доступний для вільного завантаження за цим посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter