Дим накрив Черкаську область, в повітрі зафіксували підвищення концентрації оксиду вуглецю

17:20, 15 жовтня 2015
Природні ресурси
1004 0

Мобільна група управління з'ясувала, що задимлення Черкас швидше за все є наслідком пожеж на 30 га торфовищ в районі селища Оржиця Полтавської області.

Иллюстративная фотография / Соцсети

У Черкасах та частині Черкаської області через пожежі торф’яників на Полтавщині спостерігається задимлення та підвищення концентрації оксиду вуглецю у повітрі.

Як повідомив УНІАН речник начальника управління ДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко, на Черкащині не виявлено пожеж, які б могли спричинити задимлення. В той же час, мобільна група управління з’ясувала, що задимлення Черкас найімовірніше є наслідком пожеж на 30 га торфовищ в районі селища Оржиця Полтавської області.

Читайте такожНа Чернігівщині через пожежу на торф'яному полі обласний центр оповитий димом

Як повідомили УНІАН у прес-службі Черкаської облдержадміністрації, у зв’язку із забрудненням атмосферного повітря продуктами горіння, у Черкасах зафіксовано перевищення гранично допустимих разових концентрацій чадного газу (оксиду вуглецю) в межах 2,6-2,8 ГДК. Перевищень вмісту сірчистого ангідриду та діоксиду азоту по Черкасам не виявлено. В інших містах та райцентрах області перевищень гранично допустимих концентрацій зазначених інгредієнтів не зареєстровано.

Наразі в Черкасах дим вже почав розсіюватися.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter