Пожежа на нафтобазі під Києвом: Мінекології оприлюднило результати експертизи

16:39, 06 жовтня 2015
Зменшення викидів
467 0

Показники забруднення ґрунтів та ґрунтових вод в радіусі до 2,5 км від місця пожежі не перевищують показників фонового забруднення.

REUTERS

Результати експертизи показали, що забруднення не вийшло за межі нафтобази БРСМ під Васильковом, на якій сталася пожежа 8 червня і тривала кілька днів.

Про це повідомляється на сайті Міністерства екології України.

"Забруднення не вийшло за межі території нафтобази, окрім вірогідного (розрахункового, але не зафіксованого) забруднення високих шарів атмосфери, яке не вплинуло безпосередньо на територію навколо нафтобази. За сприятливих погодних умов основна маса продуктів згоряння, які потрапляли в повітря під час пожежі, була розсіяна у високих шарах атмосфери", - йдеться у звіті.

Читайте такожПожежа на нафтобазі під Києвом забруднила шкідливими речовинами 15-кілометрову зону - експерт

Показники забруднення ґрунтів і ґрунтових вод в радіусі до 2,5 км від місця пожежі не перевищують показників фонового забруднення, повідомляє Мінекології з посиланням на дослідження лабораторій системи Eurofins в Німеччині.

Експертиза показала, що територія, на яку вплинула пожежа, екологічно безпечна.

Як повідомляв УНІАН, пожежа на нафтобазі у Васильківському районі Київської області спалахнула 8 червня і тривала кілька днів. Загинули 5 людей, ще 15 постраждали.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter