Ілюстрація REUTERS

Відразу кілька країн зняли обмеження на імпорт курятини та продуктів птахівництва з України, введені у зв'язку зі спалахом пташиного грипу у Вінницькій області в січні.

Читайте такожДрайвером зростання тваринництва стані птахівництво - експерти

Про це повідомляється на сайті Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

"Зокрема, станом на 30 березня зняли обмеження по території України Ірак і Сінгапур; визнали зонування 25 км Об'єднані Арабські Емірати; визнали зонування, застосоване компетентним органом України (10 км) – ЄС, Ізраїль, Молдова; визнали регіоналізацію (обмеження на територію області) – Азербайджан, Вірменія, Австралія, Казахстан, Саудівська Аравія, Кувейт", - сказано в повідомленні.

Як повідомляв УНІАН, 20 січня цього року ветеринари зафіксували перший з 2017 року випадок пташиного грипу в Україні – на агропідприємстві у Вінницькій області. В результаті фахівці знищили понад 100 тисяч голів домашньої птиці.

23 січня Європейський Союз тимчасово призупинив імпорт з України м'яса і м'ясної продукції з птиці у зв'язку зі спалахом пташиного грипу. Аналогічну заборону ввели ще понад 10 країн, в тому числі Японія, Південна Корея, Азербайджан, Вірменія, Молдова та інші.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram