этот материал доступен на русском

Нічний тариф на електрику для населення діятиме й після липня

12:28, 26 червня 2019
Енергетика
2024 0
Ілюстрація REUTERS

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), заявила про те, що нічний тариф на електроенергію для населення України продовжить діяти після 1 липня поточного року.

Читайте такожКияни отримають квитанції за електроенергію від нового постачальника

Відповідне роз'яснення розміщено на сайті регулятора.

"Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що тарифи на електроенергію для побутових споживачів (населення), диференційовані за періодами часу, продовжують діяти після 1 липня 2019 року", - сказано в повідомленні.

Регулятор відзначив, що, за наявності відповідного обліку споживання, коефіцієнт для двозонного тарифу становить 0,5 від звичайного тарифу в години нічного мінімального навантаження енергосистеми з 23 годин до 7 годин, і повний тариф в інші години доби.

Коефіцієнт за тризонними тарифами становитиме 1,5 тарифу в години максимального навантаження енергосистеми з 8 години до 11 години та з 20 години до 22 години. Повний тариф діє у напівпіковий період з 7 години до 8 години, з 11 години до 20 години, з 22 години до 23 години. Водночас, в години нічного мінімального навантаження енергосистеми з 23 години до 7 години коефіцієнт становитиме 0,4 від звичайного тарифу на електроенергію.

Як повідомляв УНІАН, у січні Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), скасувала постанову, що передбачає нічний тариф на електроенергію для юридичних осіб. Про це повідомляла прес-служба регулятора.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter