Графік відключення світла Харків 2024 / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com, УНІАН

По всій Україні ввели аварійні відключення світла через російські атаки на інфраструктуру. Дефіцит електроенергії дуже серйозний, тому такі ситуації, ймовірно, стануть частішими. Усім українцям буде корисно навчитися дізнаватися розклад обмежень електрики у своєму регіоні. Ми зібрали корисні ресурси, які публікують графік відключення світла для кожної області.

Відео дня

Графік відключення світла Київ

Мешканців столиці відключають у кілька черг. Дізнатися графік відключень на своїй вулиці кияни можуть на сайті Yasno. Для цього введіть свою адресу і дізнайтеся, чи будуть обмеження електрики за вашою адресою. Також у сервісу є чат-бот у Telegram.

Графік відключення світла в Києві та Київській області публікується на сайті ДТЕК, а також в акаунтах компанії у Viber і Telegram.

Графік відключення світла Вінниця

У Вінницькій області дізнатися подробиці про відсутність світла можна на сайті "Вінницяобленерго", а також у їхньому Viber-каналі.

Графік відключення світла Луцьк

У Волинській області графіки відключень оновлюються щогодини на сайті "Волиньобленерго". Водночас жителів регіону попереджають, що реальний час відсутності світла може відрізнятися від заявленого на 20-30 хвилин.

Графік відключення світла Дніпро

Жителі Дніпра та області, як і кияни, можуть подивитися розклад відключень на сайті Yasno, ввівши домашню адресу у відповідне поле.

Ще одне джерело інформації про відключення - сайт ДТЕК, а також боти Дніпровських електромереж у Viber і Telegram.

Графік відключення світла Житомир

У Житомирській області дізнатися інформацію про аварійні відключення можна на сайті "Житомиробленерго". Тут не лише публікують розклад за конкретною адресою, а й вказують імовірність відсутності електроенергії в зазначений час.

Графік відключення світла Ужгород

Перевіряти інформацію про відключення електрики в Закарпатській області дуже зручно через сайт "Закарпаттяобленерго". Для цього можна ввести в поле внизу сторінки повну адресу будинку або лише назву населеного пункту.

Графік відключення світла Харків 2024 / фото ua.depositphotos.com

Графік відключення світла Запоріжжя

У Запорізькій області дізнатися інформацію про відключення світла можна на сайті "Запоріжжяобленерго", у Telegram-каналі, а також за номерами телефону 0-800-304-502, (061) 228-51-00, 067-613-47-89.

Графік відключення світла Івано-Франківськ

В Івано-Франківську та області перевірити аварійні відключення можна на сайті "Прикарпаттяобленерго" та у Viber-боті. Для цього потрібно ввести свій особовий рахунок або домашню адресу.

Графік відключення світла Кропивницький

Мешканці Кіровоградської області можуть дізнатися про аварійні відключення за домашньою адресою на сайті "Кіровоградобленерго", а також у через Viber-бота, вказавши свій номер телефону.

Графік відключення світла Львів

У Львові та області також запроваджують погодинні відключення, подивитися розклад можна на сайті "Львівобленерго", у Viber або в Telegram. Також є окремі Viber і Telegram-канали для власників бізнесу.

Графік відключення світла Миколаїв

"Миколаївобленерго" публікує інформацію про планові та аварійні відключення світла на своєму сайті.

Графік відключення світла Одеса

ДТЕК "Одеські електромережі" повідомляють про відсутність світла на сайті, а також через ботів у Viber і Telegram.

Графік відключення світла Полтава

Інформація про відключення електроенергії в Полтавській області не публікується у відкритому доступі. Отримати відомості за своєю адресою можна на сайті "Полтаваобленерго" в особистому кабінеті, а також у Viber і Telegram.

Графік відключення світла Рівне

У Рівненській області графіки аварійних і планових відключень, а також запланованих ремонтних робіт можна дізнатися на сайті "Рівнеобленерго". Для юридичних і побутових споживачів є різні особисті кабінети.

Графік відключення світла Суми

Мешканці Сумської області мають можливість перевірити свою чергу відключення світла на сайті "Сумиобленерго" та за цілодобовим номером 0800-300-247.

Де можна подивитися графік відключення світла / фото ua.depositphotos.com

Графік відключення світла Тернопіль

"Тернопільобленерго" повідомляє про планові та аварійні відключення на своєму сайті в розділі "Перерви в електроживленні".

Графік відключення світла Харків

У Харкові та Харківській області графік відключення світла за своєю адресою можна перевірити на сайті та в Telegram-каналі "Харківобленерго".

Графік відключення світла Херсон

"Херсонобленерго" може надати інформацію про відсутність електроенергії в особистому кабінеті на сайті компанії, а також за номерами телефону (0552) 48-06-06, (0552) 48-06-20.

Графік відключення світла Хмельницький

Аварійні, планові та погодинні відключення світла в Хмельницькій області можна перевірити на сайті "Хмельницькобленерго", у месенджерах (Viber, Telegram), а також за номерами 067-010-50-62, 050-010-50-62.

Графік відключення світла Черкаси

У Черкаській області розклад аварійних відключень публікується на сайті "Черкасиобленерго". Дізнатися про ситуацію у своєму будинку можна за адресою житла або особовим рахунком.

Графік відключення світла Чернівці

Перевірити, чи є відключення в Чернівецькій області, можна на сайті та в Telegram-каналі компанії "Чернівціобленерго", а також за номерами (0372) 584-980, (099) 230-99-00, (067) 230-99-00.

Графік відключення світла Чернігів

На сайті "Чернігівобленерго" зручно перевіряти, чи є планові, аварійні та спеціальні відключення світла за вашою адресою. Також у компанії є боти в Telegram і Viber.

Вас також можуть зацікавити новини: