этот материал доступен на русском

Маркарова розповіла, чому переговори з МВФ тривають так довго

12:54, 06 грудня 2019
Фінанси
260 0
Ілюстрація REUTERS

Україна повинна виконати всі пункти нової програми співпраці з Міжнародним валютним фондом до кінця, тому переговори тривають так довго, заявила під час Години запитань до уряду міністр фінансів Оксана Маркарова.

Читайте такожПереговори з МВФ тривають, і ми сподіваємося на їх успішне завершення - Смолій

«Нову програму на три роки не можна обговорити за тиждень... оскільки ми говоримо з вами про ту програму, яку ми плануємо виконувати, яка є в наших планах, із реалістичними строками», - сказала Маркарова.

За словами міністра, цього разу уряд повинен до кінця виконати програму співпраці, на відміну від попередніх періодів.

«Цього разу ми повинні не просто почати виконувати нову програму й припинити, як це було багато разів, або почати виконувати й відмовитись. Ми повинні її виконати, вийти з неї й мати економіку в такому стані, щоб не потребувати МВФ», - додала вона.

Довідка УНІАН. Місія Міжнародного валютного фонду перебувала в Україні з 14 до 22 листопада для продовження дискусій з українською владою стосовно нової трирічної програми розширеного фінансування.

Україна продовжує переговори з Міжнародним валютним фондом стосовно нової програми.

У Національному банку оцінювали потенційний обсяг нової програми в 5-10 млрд доларів і прогнозували отримання перших 2 млрд до кінця поточного року.

За підсумками місії її голова Рон ван Роден відзначив суттєвий прогрес на шляху реформ і стосовно обговорення заходів, які можуть стати основою для нової програми, анонсувавши продовження дискусій у наступні тижні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter