Ілюстрація REUTERS

Національний банк України на середу, 25 березня, встановив офіційний курс гривні до долара США на рівні 27,77 гривні/долар, тобто гривня після падіння до долара в понеділок, 23 березня, на 37 копійок, зміцнилася на 34 копійки.

Читайте такожНБУ розповів про хороші новини: коливання на валютному ринку ослабли

Згідно з даними на сайті НБУ, офіційний курс гривні до євро на середу встановлений на рівні 30,11 гривні/євро, тобто євро також зріс - на 14 копійок.

На міжбанківському валютному ринку до закриття торгів у вівторок котирування гривні до долара зросли до 27,92/27,99 гривні/долар, до євро - до 30,12/30,19 гривні/євро.

Вартість долара США в обмінних пунктах Києва у вівторок становила 28,40 гривні за долар, а вартість євро - 30,40 гривні.

Як повідомляв УНІАН, на українському валютному ринку два тижні спостерігався підвищений попит на валюту, викликаний погіршенням настроїв учасників ринку через поширення у світі коронавірусу, проте вже під кінець минулого тижня ажіотаж на валютному ринку почав падати, оскільки українці продали валюти більше, ніж купили.

У НБУ заявили, що не будуть вводити обмеження на валютному ринку України та продовжать згладжувати надмірні коливання допомогою продажу валюти з резервів.

На позаминулому тижні регулятор витратив на підтримку гривні 981,6 мільйона доларів, а на минулому – понад 1 мільярд доларів.

За інформацією НБУ, поточний обсяг резервів перевищує 24 мільярди доларів.

У 2019 році Нацбанк поповнив резерви допомогою покупки валюти на міжбанківському валютному ринку на 7,9 мільярда доларів.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram