Про це Маск розповів в ефірі передачі Saturday Night Live / Ілюстрація REUTERS

Засновник SpaceX і глава Tesla Ілон Маск передрік криптовалюті Dogecoin "захоплення світу".

Про це він розповів в ефірі передачі Saturday Night Live.

Читайте такожІлон Маск своїм твітом підняв вартість чужої криптовалюти в 31 раз

За словами Маска, все це почалося як жарт на основі інтернет-мема, але тепер - це реальність. Він також зазначив, що криптовалюта стала нестримним фінансовим інструментом, який захопить світ.

При цьому під час виступу Маска на шоу ціна криптовалюти на ринку впала. Через годину після його початку вартість опустилася до 48 центів. До початку передачі Dogecoin коштувала 66 центів. Відзначається, що очікування шанувальників криптовалюти, що промова Маска на передачі значно підвищить її вартість, не виправдалися.

Криптовалюта Dogecoin

Це валюта-мем, яка була створена у 2013 році. Валюта названа на честь інтернет-мема Doge. Мем є фотографією собаки породи сіба-іну на прізвисько Кабос. Особливістю криптовалюти є швидкий період початкового майнінгу.

4 лютого 2021 Ілон Маск після перерви у два дні повернувся в Twitter з повідомленнями про криптовалюту-мем Dogecoin. За кілька годин ціна на валюту зросла на 75%.

Все почалося з того, що Маск поділився фотографією ракети, яка летить на місяць, і після додав твіт з одним словом: «Doge». Потім він поділився мемом з найвідомішим епізодом з мультфільму "Король Лев", і зробив ще кілька повідомлень.

У результаті повідомлення отримали десятки тисяч ретвітів і призвели до зростання ціни на Dogecoin.

8 лютого 2021 року криптовалюта із зображенням собаки сіба-іну досягла рекордної позначки. Вартість токена піднялася до піку в розмірі 8,2 цента при ринковій капіталізації 10,5 млрд доларів.

Що таке біткоїн

Біткоїн (Bitcoin) - електронна валюта, концепт якої був озвучений Сатосі Накамото 2008 року і представлений ним у 2009 році, базується на самоопублікованому документі Накамото. 

Спочатку ця криптовалюта коштувала всього кілька центів і практично не привертала до себе уваги громадськості. Тільки у 2013 році курс біткоїна вперше подолав позначку в 1000 доларів.

Знаковим для цієї криптовалюти став 2017 рік, на початку якого один біткоїн коштував тисячу доларів. Потім він почав перетинати тисячні позначки мало не щомісяця, впевнено наближаючись до 20 тисяч. 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram