16 березня курс гривні до долара послабився на 10 копійок - до 38,75 грн/дол. / фото ua.depositphotos.com

Курс долара в Україні у найближчі кілька тижнів перебуватиме на нинішньому рівні.

Такий прогноз зробив глава аналітичного департаменту ІК Concorde Capital Олександр Паращій, зазначивши, що незабаром курсових коливань очікувати не варто, передає РБК-Україна.

За його словами, ризиком для курсу можуть бути "негативні сюрпризи" переговорів про продовження терміну дії так званої "зернової угоди".

Відео дня

Керівник служби продажів казначейських продуктів "Банк Авангард" Юрій Крохмаль прогнозує продовження плавного зміцнення курсу гривні наступного тижня. На його думку, позитивно вплинула на баланс попиту і пропозиції готівки дозволила ринку збалансуватися можливість придбання валюти населенням для розміщення на депозитах. Також відчутно вплинув на ринок і продаж валюти аграріями, вважає експерт. Крім того, як він зазначив, поступово підвищуються процентні ставки на розміщення гривневих депозитів, що теж працює на користь гривні.

У таких умовах національна валюта продовжить зміцнюватися, впевнений Крохмаль.

Курс долара в Україні - скільки коштував долар 16 березня

За наявною інформацією, в банківських обмінниках Києва курс гривні до долара 16 березня послабився на 10 копійок - до 38,75 грн/дол. Щодо євро курс гривні зміцнився на 5 копійок і становить 41,10 грн/євро.

А курс готівкового долара в "ПриватБанку" подорожчав на 7 копійок - до 38,52 грн за долар. Курс євро до гривні подешевшав на 25 копійок - до 40,65 грн/євро.