этот материал доступен на русском

На Азовсталі на капремонт зупинили шосту доменну піч

16:27, 12 червня 2019
Різне
56 0
Процес охолодження домни завершено / фото УНІАН

Зупинка ДП №6 пройшла відповідно до розроблених технічних заходів. Наразі процес охолодження домни завершено. Тривають підготовчі роботи до демонтажу конструкцій і капітального ремонту.

Під час капремонту ДП №6 меткомбінату «Азовсталь» виконають модернізацію системи подання шихти та бункерної естакади, реконструюють ливарний двір і саму піч, встановлять нову систему охолодження з мідними холодильниками, нове футерування і безконусний завантажувальний пристрій.

Також виконуються підготовчі роботи до будівництва установки придоменної грануляції шлаку та підключення до установки вдування пиловугільного палива (ПВП). Сьогодні придоменна грануляція шлаку вважається найбільш раціональним видом переробки, оскільки виключає використання шлаковозних ковшів, значно спрощує організацію, здешевлює виробництво і знижує навантаження на довкілля.

"Група Метінвест чітко виконує взяті перед громадою зобов'язання. Капремонт шостої домни продовжує серію послідовної модернізації потужностей доменного виробництва меткомбінату «Азовсталь». Доменні печі одна за одною оновлюються з урахуванням європейських екологічних вимог і з переходом на замкнутий цикл охолодження", - зазначив генеральний директор МК «Азовсталь» Енвер Цкітішвілі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter