Метінвест - це міжнародна група гірничо-металургійних компаній. Торгова мережа Метінвесту охоплює понад 80 країн світу. Компанія займається видобутком, переробкою і продажем продукції з металу. Метінвест виробляє вироби зі сталі, чавуну, вугілля, чорної жерсті на підприємствах в Україні та країнах ЄС. Компанія також виготовляє напівфабрикати і залізничні рейки.

Основними акціонерами групи компаній є Ринат Ахметов (71% акцій) і Вадим Новинський (23% акцій), а генеральним директором призначений Юрій Риженков. Холдинг Метінвест був заснований в 2006 році. Холдинг постійно розширювався, купуючи акції Єнакіївського заводу та Криворізького комбінату. У 2008 році Метінвест набуває підприємства в Італії і Великобританії, а в 2009 році - американську коксоугольную компанію і виробництво в Болгарії.

У структуру групи компаній входить кілька великих металургійних і видобувних компаній: Металургійний комбінат "Азовсталь" в Маріуполі, Маріупольський металургійний комбінат, Запорізький ливарно-механічний завод, "Покровське" шахтоуправління і кілька гірничо-збагачувальних підприємств в Кривому Розі. Також в складі холдингу числиться кілька європейських підприємств: в Італії (Metinvest Trametal, Ferriera Valsider SpA), Болгарії (Promet Steel), Великобританії (Spartan UK). Всього в холдинг входить 23 українських і зарубіжних підприємства. Компанія має 10,083 млн доларів активів і понад 90 тисяч співробітників.

Метінвест входить до складу Міжнародної асоціації виробників сталі і відзначений декількома сертифікатами за природоохоронну діяльність. Міжнародний рейтинг ESG, який оцінює екологічність і умови праці в компаніях світу, відзначив заслуги компанії в захисті навколишнього середовища і умов роботи. Метінвест був відзначений сертифікатом Vision Zero за нульовий травматизм працівників. Компанія також проводить навчання і стажування для студентів.

Офіційний сайт:metinvestholding.com

Адреса: Україна, 87534, м. Маріуполь, проспект Нахімова, 116 А, +38 (044) 251 83 05