Експерти далім поради, як економити з пральною машиною / фото ua.depositphotos.com

Тарифи на електроенергію в Україні зросли з 1 червня до 4,32 гривні за кіловат. Українцям рекомендували економніше користуватися потужними побутовими приладами, до яких належить і пральна машинка.

У нинішніх реаліях відмовитися від цієї "помічниці" фактично неможливо, особливо, якщо в сім'ї є діти. Експерти дали кілька порад, які допоможуть економити електрику з пральною машинкою.

Одна з головних рекомендацій - прати при 30 градусах. Річ у тім, що на нагрівання води пральній машинці потрібна додаткова енергія, тому чим нижча температура води під час прання, то менше споживається електроенергії.

Відео дня

Крім того, намагайтеся заповнювати барабан пральної машинки на 3/4 від загального обсягу. Прання меншої кількості білизни просто нераціональне, адже часте вмикання машинки дорівнює збільшенню споживання. При цьому забивати барабан вщерть також не варто, адже це не тільки знизить якість прання, а й збільшить споживання електроенергії до 15%.

При цьому експерти Yasno пояснили, щоб пральна машина була максимально економною, то для невеликої сім'ї достатньо моделі з ємністю барабана 5-7 кілограм.

Також відмовтеся від необов'язкових і енергоємних функцій пральної машини. Наприклад, функція сушіння білизни збільшує обсяг споживання електрики, а значить і рахунки за нього.

Тарифи на світло - останні новини

З 1 червня тариф на світло для населення становить 4,32 гривні за кіловат-годину. Заступниця міністра енергетики України Світлана Гринчук зазначила, що нинішній тариф дасть змогу продовжувати ремонт в енергосистемі.

Експерти дали кілька порад, як економити на платіжках за світло з бойлером.

Вас також можуть зацікавити новини: