Вартість проїзду залишається без змін / УНІАН

В Одесі з 25 березня громадський транспорт на період карантину буде перевозити за спецперепустками обмежений контингент пасажирів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив директор департаменту транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради Олександр Ілько.

За його словами, в ході засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (Комісія ТЕБ та НС) прийнято рішення про внесення змін в роботу міського громадського пасажирського транспорту.

«З 25 березня і до особливого розпорядження весь міський пасажирський транспорт (трамваї, тролейбуси та маршрутні автобуси) переводяться зі статусу «громадський» в статус «спеціальний». Це означає, що буде здійснюватися перевезення тільки співробітників державних, правоохоронних і муніципальних органів, а також підприємств і організацій, які забезпечують життєдіяльність міста», - заявив Ілько.

Читайте такожУ Дніпрі обмежать роботу транспорту і пускатимуть до нього за спецперепустками

Підставою для проїзду є службове посвідчення або спеціальний пропуск.

Вартість проїзду залишається без змін.

До введення спеціальних перепусток підставою для проїзду буде служити довідка з місця роботи з печаткою і посвідчення особи.

Для оформлення перепустки керівникам підприємств і організацій міста, які згідно з постановою Кабінету міністрів України, продовжують працювати в період карантину і не можуть забезпечити своїх співробітників службовим транспортом, необхідно в терміновому порядку звернутися у міськраду для з'ясування підстав та доцільності видачі проїзного документа.

Читайте такожОприлюднено схему руху громадського транспорту для киян, які матимуть перепустки

Як повідомляв УНІАН, в Одесі на час карантину будуть діяти 10 з 64 автобусних маршрутів, а маршрути трамваїв і тролейбусів не зміняться.

Ще сьогодні вдень на брифінгу директор департаменту транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради Олександр Ілько заявляв, що громадським транспортом зможуть користуватися всі офіційно працевлаштовані городяни, які зможуть підтвердити свій статус документально.

Читайте також:

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram