Не всі дешеві авто варто купувати / фото ua.depositphotos.com

Багато автолюбителів вважають за краще купувати старі авто. Експерти назвали три популярні автомобілі, які, незважаючи на свою дешевизну, можуть принести одні неприємності.

Видання Express пише, що Даміан Магінн, директор компанії Wessex Vans, радить водіям двічі подумати, перш ніж купувати Vauxhall Corsa, випущений у період з 2000 по 2006 рік.

"Одна з головних проблем - відсутність підсилювача керма в базових моделях. Проходження крутих поворотів і паркування без підсилювача керма можуть стати складним завданням для досвідчених водіїв, не кажучи вже про новачків, що робить водіння більш напруженим, фізично важким і підвищує шанси потрапити в аварію", - зазначив експерт.

Відео дня

Крім того, багато моделей не оснащені сучасними системами безпеки, такими як антиблокувальна система гальм (ABS) або електронний контроль стійкості (ESC), в той час як подушки безпеки є тільки у водія і переднього пасажира.

Даміан також порекомендував автомобілістам відмовитися від ранніх моделей Ford Ka, багато з яких оснащені "ненаситним" двигуном.

"Старі моделі Ford Ka сумно відомі своєю поганою паливною економічністю, що призведе до підвищення експлуатаційних витрат, особливо з огляду на ціни на паливо", - зазначив Магін.

Нарешті, Даміан попередив водіїв, щоб вони не спокушалися низькими цінами на Peugeot 206 через низку проблем із надійністю, які можуть призвести до того, що новим власникам доведеться пристойно переплатити.

"Одна з головних проблем - це надійність. Peugeot 206 відомий своїми частими механічними проблемами, включно з проблемами з електричною системою, коробкою передач і підвіскою. Ці проблеми можуть призвести до частих і дорогих ремонтів, що для водіїв-початківців, у яких може не бути коштів на непередбачувані витрати на обслуговування, може стати справжнім кошмаром", - підсумував експерт.

Раніше УНІАН писав, що експерт назвав три найкращі вживані авто, які варто купити у 2024 році.

Вас також можуть зацікавити новини: