этот материал доступен на русском

Російський адвокат: Кремль робить ставку на втручання у вибори до ВР

09:03, 08 лютого 2019
Вибори 2019
724 0
Ілюстрація / фото УНІАН

Про це в ефірі "Прямого" розповів адвокат і правозахисник Микола Полозов.

Читайте такожКраїни ЄС закликали підтримати Україну напередодні виборів

"Ситуацію з військовополоненими Кремль збирається використовувати для впливу на внутрішню українську політику. Не на президентських виборах, а на парламентських. Бо Україна є парламентсько-президентською республікою", - зазначив він.

Зокрема адвокат наголосив, що деякі опозиційні політики можуть використовувати полонених моряків для піару.

"Я не буду називати імена деяких політиків, але якщо один опозиційний до нинішньої влади політик приводить двох, трьох, п'ятьох військовополонених і каже: "Це я зробив". Його показують по телевізору, люди це бачать, і кажуть, "який молодець, допоміг". Або його політична сила могла таке зробити".

Також Полозов підкреслив, що в разі перемоги на парламентських виборах проросійських сил рух України до Європи може суттєво уповільнитись.

"Звісно, для Кремля більш критичними є парламентські вибори в Україні. Оскільки у випадку попадання в парламент значної кількості людей чи політичних сил, які будуть протистояти руху до євроінтеграції, вони можуть серйозно уповільнити  хід реформ, протидіяти виконавчій владі. Тому, гадаю, Кремль робить ставку на втручання у парламентські вибори".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter