Петро Порошенко / REUTERS

Кандидат у президенти Петро Порошенко погодився провести дебати з кандидатом Володимиром Зеленським на НСК "Олімпійський".

Про це він повідомив у відеозверненні, опублікованому вночі 4 квітня на сторінці в Facebook.

"Правила дебатів прописані в законі про вибори Президента, почитайте, будь ласка. Вони можуть відбуватися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей. Такі вже усталені правила. Але стадіон, так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу", - зазначив Порошенко.

Як повідомляв УНІАН, вчора кандидат у президенти України Володимир Зеленський заявив про готовність іти на дебати перед другим туром президентських виборів з чинним главою держави Петром Порошенком, проте озвучив низку умов. Зокрема, що вони мають відбуватися на стадіоні, перед народом України, і щоб усі канали мали право транслювати дебати наживо.

Читайте такожСуспільне готове провести дебати на "Олімпійському", але назвало умову

На це рішення Зеленський дав своєму супернику 24 години. На Facebook-сторінці «ЗеКоманди» також почали вести зворотний відлік з моменту оприлюднення заяви Зеленського.

У відповідь народний депутат України з фракції "Блок Петра Порошенка" Марія Іонова заявила, що глава держави Петро Порошенко не буде влаштовувати дебати з іншим кандидатом у президенти Володимиром Зеленським на стадіоні у Києві.

Раніше, 1 квітня, Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила переможців першого туру виборів президента для участі в теледебатах.