Петро Порошенко / REUTERS

Головний лікар Київської міської наркологічної клінічної лікарні «Соціотерапія» Володимир Ярий заявив, що результати швидкого тесту аналізів крові кандидата в президента України, чинного глави держави Петра Порошенка засвідчили, що в його організмі відсутні психоактивні речовини.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Яровий повідомив журналістам після здачі кандидатом в президенти та чинним главою держави аналізів на вміст в організмі наркотичних речовин та алкоголю в медичному центрі НСК "Олімпійський".

«З дозволу людини, яка проходила це обстеження, ми використовували кілька способів щодо виявлення психоактивних речовин в організмі – це були і швидкі тести, результати яких я вже маю можливість оприлюднити, – жодної психоактивної речовини знайдено не було», - зазначив головний лікар клініки.

Читайте також"Я чекаю": Порошенко здав аналізи і знову звернувся до Зеленського

Як повідомляв УНІАН, 3 квітня кандидат у президенти України Володимир Зеленський заявив про готовність йти на дебати перед другим туром президентських виборів з Порошенком, але озвучив ряд умов. Зокрема, дебати мають відбуватися на НСК «Олімпійський», перед народом України, і щоб усі канали мали право транслювати дебати в прямому ефірі, а також кандидати повинні пройти медичну експертизу і довести народу, що серед них немає ані алкоголіків, ані наркоманів. Порошенко погодився провести дебати із Зеленським на стадіоні.

4 квітня представник виборчого штабу чинного очільника держави Олег Медведєв заявив, що Порошенко запрошує Зеленського разом у медпункті НСК «Олімпійський» здати аналізи на вживання наркотиків і алкоголю.

Своє чергою у штабі Зеленського відхилили пропозицію здавати кров безпосередньо у медпункті НСК «Олімпійський» та заявили, що він прийде здавати аналізи в приватну лабораторію

5 квітня зранку Зеленський здав кров на аналізи в приватній лабораторії «Євролаб».

Кандидат у президенти і чинний глава держави Петро Порошенко здав аналізи на вміст в організмі наркотичних речовин і алкоголю. Глава держави здав необхідні аналізи в медичному центрі НСК «Олімпійський».

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram