Як встановили поліцейські, протиправну «схему» організувала юрист \ facebook.com/MVS.LVIV

На Черкащині викрили адвоката, яка збувала підроблені ПЛР-тести на COVID-19.

Як повідомляє поліція Черкаської області, адвокат підробляла ПЛР-тести, а її клієнти не здавали жодних аналізів.

Як встановили поліцейські, протиправну "схему" організувала юрист через власні зв’язки серед представників декількох медлабораторій, які виготовляли фальшиві довідки з негативними результатами ПЛР-тестів.

Читайте такожПоліція перевірятиме у громадських місцях COVID-сертифікати за QR-кодом

Готові підробки організатор схеми пропонувала клієнтам, серед яких – громадяни, які планували виїзд для відпочинку за межі України. Ціна однієї довідки з негативним результатом ПЛР-тесту на COVID-19 для виїзду становила 500 грн, а для в’їзду на територію України - 550 грн, тобто з одного клієнта правопорушниця отримувала близько 1 тис. грн.

Фальшиві документи жінка передавала замовникам під час зустрічей у кав’ярнях, під час однієї такої зустрічі її затримали правоохоронці.

Правопорушниці повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 358 Кримінального кодексу ("підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів").

Записатися на вакцинацію вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0 800 60 2019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Вас також можуть зацікавити новини