Сиропи від кашлю могли призвести до загибелі дітей / фото ua.depositphotos.com

Всесвітня організація охорони здоров'я розслідує, чи існує зв'язок між смертями понад 300 дітей у Гамбії, Індонезії та Узбекистані та сиропами від кашлю.

Як повідомляє Reuters, ВООЗ вказала на "неприйнятний рівень" токсинів у цих продуктах. Зараз організація шукає додаткову інформацію про конкретну сировину, що використовується шістьма виробниками в Індії та Індонезії. Постачальників організація не назвала.

Також вони обговорюють, чи варто порадити сім'ям переглянути використання сиропів від кашлю для дітей. Зараз експерти оцінюють, наскільки такі ліки необхідні дітям.

Відео дня

Смерті через сиропи від кашлю

За даними ВООЗ, за останні чотири місяці стало відомо про кілька випадків використання безрецептурних сиропів від кашлю для дітей з підтвердженим або передбачуваним забрудненням діетиленгліколем і етиленгліколем у високих концентраціях.

Відомо про більш ніж 300 смертельних випадків, більшість з них - маленькі діти у віці до п'яти років. 

В звернення йдеться про токсичні хімічні речовини, які використовуються як промислові розчинники та антифризи, які можуть бути смертельними навіть у невеликих кількостях і ніколи не повинні зустрічатися в ліках.

Вас також можуть зацікавити новини: