этот материал доступен на русском

Названо ознаки наближення серцевого нападу

10:21, 15 жовтня 2019
Зарубіжні новини
2462 0
Названі ознаки наближається серцевого нападу / newsru.co.il

Це болі у ногах, сильна слабкість після застуди чи грипу, задишка при ходьбі сходами, повідомляє MedikForum.

Болі в ногах. За словами німецьких кардіологів, деякі види болю в ногах можуть вказувати на підвищений ризик інфаркту міокарда. Особливо небезпечно, якщо біль виникає під час ходьби по литках і швидко припиняється, варто людині зупинитися. Серед інших симптомів – біль у пальцях ніг, коли людина лежить, і його зникнення при вставанні.

Експерти констатують, що ці два типи болю є ознакою атеросклерозу в ногах.

«При атеросклерозі зазвичай відбувається значна кальцифікація коронарних артерій. Тому біль у ногах є сигналом для обстеження серця», - заявили представники фонду.

Читайте такожНазвано явну ознаку приближення інфаркту

Задишка. Ще однією ознакою наближається серцевого нападу може бути задишка, що виникає при ходьбі сходами після невеликої відстані. Кардіологи пояснили, що серцева недостатність викликає респіраторні розлади частіше, ніж захворювання легенів, такі як астма. Тому задишка у багатьох випадках говорить про проблеми із серцем, ніж про порушення у роботі легенів.

«Якщо, піднімаючись сходами, людина змушена зупинитися після кількох кроків, щоб перевести дух, у жодному разі не ігноруйте це. Задишка, яка утворюється при невеликому фізичному зусиллі, може бути попередженням про серйозне захворювання», - дали пораду кардіологи.

Втома після хвороби. Крім цього, сигналом пошкоджень у серці може бути тривала втома, яку людина відчуває, перехворівши на грип або застуду. За словами лікарів, якщо після інфекції, крім тривалої втоми, спостерігаються такі симптоми, як набряки в ногах, відчуття тиску у грудях, нерегулярний пульс або задишка при незначному навантаженні, слід обов'язково перевірити своє серце. Ці ознаки можуть вказувати на запалення серцевого м'яза.

Раніше американські лікарі розповіли про симптоми інсульту, які часто неправильно тлумачаться і не сприймаються як небезпечні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Теги: #інсульт