REUTERS

Китайські медики розробили успішний метод лікування пневмонії нового типу, викликаної коронавірусом 2019-nCoV, шляхом екстракорпоральної оксигенації - насичення крові киснем.

Про це з посиланням на інформаційний портал Sina повідомляє ТАСС.

Читайте такожУ Китаї заражених коронавірусом поміщають у пересувні ізолятори (відео)

"Госпіталь Уханьского університету успішно вилікував одного тяжко хворого пневмонією, викликаною коронавірусом нового типу (чоловік, 53 роки), за допомогою екстракорпоральної мембранної оксигенації. Це перший подібний випадок у провінції Хубей", - пише портал.

Чоловік відчув нездужання і лихоманку 1 січня та звернувся до лікарів. Протягом декількох днів температура тіла сягала 39 градусів, а звичайні заходи терапії не приносили результату. Легені пацієнта були серйозно вражені вірусом, тому лікарі підключили його до апарату екстракорпоральної оксигенації. Завдяки цьому стан чоловіка поступово стабілізувався, і він пішов на поправку.

Як зазначають лікарі, якщо повторний лабораторний аналіз підтвердить відсутність коронавірусу в крові пацієнта, він незабаром буде виписаний.

Раніше китайська влада обмежила можливість виїзду з китайських міст Ухань і Хуанган у спробі стримати поширення нового смертельно небезпечного коронавірусу.

Про спалах пневмонії невідомого походження у місті Ухань влада Китаю повідомила у кінці грудня. Попередньо встановлено, що збудником захворювання став новий тип коронавірусу - 2019-nCoV. Вже офіційно підтверджено, що вірус передається від людини до людини.

Як повідомляв УНІАН, кількість загиблих від коронавірусу в Китаї, за останніми даними, зросла до 25 осіб.