У Великобританії вагітних закликають пройти вакцинацію від коронавірусу / фото ua.depositphotos.com

У Британії закликають вагітних пройти курс вакцинації від коронавірусу. Для цього запускають рекламну кампанію, яка розповість про ризики в результаті захворювання для дітей і вагітних.

Як пише The Guardian, уряд попереджає, що більша частина жінок, які надійшли в COVID-лікарні минулого року, не були вакциновані від коронавірусу. Хвороба несе загрозу як майбутнім матерям, так і їх майбутнім дітям.

Уряд заявляє, що разом з медичними експертами та установами стало ясно, що вакцини від коронавірусу безпечні для вагітних жінок і не впливають на фертильність.

Читайте такожУ Британії пацієнтів з "Омікроном" виписують з лікарні через 3 дні

У країні запускають компанію, яка закликає майбутніх мам якнайшвидше пройти вакцинацію від коронавірусу. В ході компанії жінкам розкажуть про ризики COVID-19. Також по радіо і в соцмережах транслюватимуться свідчення вагітних жінок, які отримали вакцину.

Нагадаємо, заслужений лікар України, акушер-гінеколог В'ячеслав Камінський заявив, що вакцинація від коронавірусу вагітним жінкам абсолютно не шкідлива, а необхідна, всупереч міфам, що існують про це питання.

Вас також можуть зацікавити новини: