Холодильник потрібно регулярно мити для підтримки чистоти / фото ua.depositphotos.com

Після розморожування холодильника дуже важливо правильно його вимити, щоб уникнути неприємних запахів. Чистота - обов'язкова частина того, як правильно запустити холодильник після розморожування.

Як правильно помити холодильник, щоб не було запаху - покрокова інструкція

Для початку вимкніть холодильник і видаліть усю їжу та напої з нього. При цьому обов'язково перевірте і викиньте прострочені продукти.

Зніміть усі полиці, шухляди та інші знімні деталі й вимийте їх. Чим мити холодильник усередині? Попередньо можна скористатися теплою мильною водою. Після ретельно висушіть їх перед встановленням назад. Не всі знають, але мити холодильник оцтом - це запорука чистоти і відсутності неприємних запахів.

Відео дня

Змішайте в рівних пропорціях оцет і воду та протріть внутрішні поверхні холодильника цим розчином. Це допоможе вбити бактерії та усунути запахи. Після цього протріть холодильник чистою вологою ганчіркою, щоб видалити залишки оцту.

Якщо в холодильнику є пліснява або інші наполегливі плями, ви можете використовувати більш "ядерну" суміш. Запам'ятовуйте, як помити холодильник содою та оцтом:

  • за допомогою губки або ганчірки нанесіть суміш соди й оцту на внутрішні стіни та полиці холодильника;
  • залиште на кілька хвилин, щоб засіб знищив забруднення;
  • протріть вологою чистою губкою.

Після того як ви все вимили, не зачиняйте двері холодильника на кілька годин, щоб він повністю висох.

Дотримуючись цих кроків, ви зможете забезпечити чистоту і свіжість вашого холодильника після розморожування, і уникнути неприємних запахів.

Раніше УНІАН розповідав, як захистити холодильник від перепадів напруги.

Вас також можуть зацікавити новини: