Чим відмити шовковицю швидко і без зусиль / ua.depositphotos.com

Шовковицю люблять багато хто і, щойно вона встигає і поки не осиплеться, навколо дерева, то там, то тут, можна спостерігати шовковицеманів, які "зависають" на ньому. Їх можна зрозуміти - від смачної ягоди важко відірватися, втім, як і відмити руки, нігті, зуби і язик після неї. Але ми знаємо кілька перевірених і легких способів, чим відмити шовковицю.

Як відмити руки від шовковиці

Позбутися слідів від ягід мило, пральний порошок та миюче для посуду не допоможуть, але є інші засоби - ось чим можна відмити шовковицю без особливих зусиль:

  • Зелена шовковиця

Досвідчені любителі шовковиці знають, що перший засіб від плям шовковиці - вона сама, але тільки незріла. Процес дуже простий: наївся стиглих ягід, а зеленими ретельно натер руки.

Відео дня
  • Скибочка лимона

Якщо зелених ягід під рукою немає, тоді беремо лимон. Він, як відомо, відбілює шкіру, тому брудні від шовковиці руки, губи й зуби, а також під нігтями можна потерти часточкою лимона.

  • Лимонна кислота

Теж має відбілювальний ефект. Розчин лимонної кислоти готується в пропорції: 1 пакет кислоти + 1,5 л теплої води. У такій ванночці руки потрібно потримати протягом 10 хвилин. 

  • Смородина червона

Ще один спосіб, як відмити шовковицю з нігтів і рук - дуже добре справляється з шовковичними плямами сік червоної смородини. Для цього достатньо кілька ягід розчавити і потерти ними брудні місця.

  • Щавель

Містить кислоту, яка змиває плями після шовковиці. Потрібно просто розтерти в долонях листя щавлю.

Раніше ми розповідали, як мити овочі та фрукти та якою водою їх мити небажано.

Вас також можуть зацікавити новини: