Неправильно розташоване ліжко може зробити вас нещасними / фото ua.depositphotos.com

Сон - це важлива складова здоров'я, самопочуття і зовнішнього вигляду кожної людини. Однак значення має не тільки кількість годин сну, але і положення вашого тіла під час цього процесу. Якщо ви не знаєте, чи можна лягати спати ногами до дверей, то ризикуєте накликати на себе біду.

Що буде якщо спати ногами до дверей

Згідно фен-шую, спати ногами до дверей максимально погана ідея. Це може порушити циркуляцію потоків ци. Через це вранці ви будете розбитим і втомленим, а також можете впасти в депресію і втратити все, що для вас важливо.

У скандинавів є своя думка про те, чи можна спати ногами до дверей. Вони вірять, що уві сні душа перебуває поза тілом, а дверні прорізи ведуть в Утгард - світ чудовиськ. Якщо замислюєтеся, чи можна спати ногами до міжкімнатних дверей, то запитайте себе про готовність приректи свою душу на подорож в Утгард, з якого важко вибратися.

Відео дня

Чи можна спати головою до дверей, а ногами до вікна

Тепер, коли розібралися, чи можна спати ногами до дверей в кімнаті, виникає закономірне питання: "Чи можна спати головою до дверей, а ногами до вікна?".

Згідно з деякими прикметами, спати головою до дверей не кращий варіант - це нібито спричинить проблеми з пам'яттю або навіть божевілля. Коріння цієї думки йдуть в ті часи, коли в будь-який момент в будинок могли увірватися вороги. Людина, що лежить головою до дверей просто не встигала помітити недоброзичливців і не могла вчасно відреагувати.

До того ж, в давнину померлого родича виносили з житла через вікно, а не двері. На думку людей того часу, саме це гарантує, що мертвий не повернеться назад. У цьому криється і відповідь, чому не можна спати ногами до вікна людині, - це притягне хвороби, нещасні випадки і передчасну смерть.

Однак все ж, як правильно спати головою до дверей або ногами? Жоден з цих варіантів не підходить. Найкраще розмістити своє ліжко таким чином, щоб вікно і двері розташовувалися з боків.

Раніше ми розповідали, чому не можна заправляти ліжко ранком.

Вас також можуть зацикавити новини: