этот материал доступен на русском

На три знаки Зодіаку чекають проблеми зі здоров'ям у 2020 році - астролог

09:05, 12 грудня 2019
Астрологія
11800 0
Три знаки Зодіаку чекають проблеми зі здоров'ям у 2020 році / milliyet.com.tr

Відомий астролог Павло Глоба назвав трьох представників зодіакального кола, які через перенапруження й хвилювання можуть відчувати труднощі в році Білого Щура, передає Styler.

Читайте такожАстролог назвавши три знаки Зодіаку, на яких чекає несподіваний прибуток у грудні

Тільці

Астролог рекомендує Тільцям з підвищеною увагою поставитися до свого здоров'я. У першу чергу це стосується фізичного стану Тільців. Вже в перший місяць року здоров'я може серйозно похитнутися. Павло Глоба радить не ігнорувати знаки, які подає організм, адже хвороба рано чи пізно зіб'є з ніг. Фахівець рекомендує розподілити свій робочий графік так, щоб мінімізувати навантаження.

Діви

Діви в рік Білого Щура будуть страждати від нав'язливого бажання допомогти й врятувати всіх і кожного. Саме через взяті на себе зайві обов'язки здоров'я Дів у 2020 році може серйозно похитнутися. Щоб домогтися бажаних результатів у наступному році, Дівам потрібно буде зосередитися на собі, ставити перед собою менше цілей і не нав'язувати потік нескінченних обов'язків.

Терези

Терези в наступному році захочуть удосконалити своє життя. До цієї мети вони будуть йти вперто і з перешкодами. Терези, які протягом року мали багато негативу, що позначався на їхньому фізичному стані, захочуть прибрати ці подразники. Астролог радить задуматися над зміною місця роботи, якщо вона є джерелом більшості стресів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter