этот материал доступен на русском

Знак Зодіаку Лев: повна характеристика та сумісність з іншими знаками

13:29, 25 січня 2020
Астрологія
19214 0
Характеристика знака Зодіаку Лев / krasnodarmedia.su

Один з найбільш самовпевнених знаків, його стихія – вогонь, символ – лев, пов'язаний з вогнем. Планета-покровитель – Сонце. Камені-талісмани: бурштин, алмаз, смарагд, рубін, топаз і хризоліт.

Основні риси характеру, які відрізняють Левів від решти: енергійність, душевність, марнославство, гордість, рішучість і впертість.

Характеристика Львів

Читайте такожЗнак Зодіаку Рак: повна характеристика та сумісність з іншими знакамиЛев володіє даром творення і наполегливості у досягненні своїх цілей. Це надзвичайно творчі люди. Але при цьому Леви вкрай пихаті, горді та вперті.

Люди, народжені під цим знаком, – природжені лідери. Вони сильні та цілеспрямовані, чарівні та харизматичні, люблять бути в центрі уваги та подобатися оточенню.

Разом з тим представники цього знаку часто залежать від оцінки своїх дій і досягнень.. Схвалення дає їм додаткові сили та зміцнює віру в себе. Тоді як критика може викликати навіть напади нестримного гніву.

Риси характеру Левів / fainaidea.com

В труднощах Леви винахідливі та незворушні. Вони вміють брати на себе всю повноту відповідальності в прийнятті важливих життєвих рішень.

Чоловік Лев

Не переносить критику, він гордий та егоїстичний. Часто буває, що представники цього знака переоцінюють свої можливості, але в більшості випадків це навіть допомагає їм бути успішними як у кар'єрі, так і в особистому житті.

Читайте такожЗнак Зодіаку Близнюки: повна характеристика та сумісність з іншими знакамиЛеви не пунктуальні, образливі та ревниві. Довго пам'ятають образи, але, як правило, вони не прагнуть помститися.

Через марнославство чоловік Лев може помилятися в людях, потрапляти в авантюри та в близькому оточенні мати фальшивих друзів, які використовують її у своїх корисливих цілях.

Леви не виносять рутину, вони бувають грубими та різкими, але при необхідності можуть йти на компроміси. В основному це відбувається, коли вони розуміють, що тільки так можуть досягти бажаного.

У коханні представники даного знака власники. Супутниць вибирають з тих, хто перебуває в центрі уваги та завжди оточені масою шанувальників. Для них важливо і в цій частині життя залишатися завойовниками.

Жінка Лев

Народжені під знаком Лева – це впевнені у собі, товариські, привабливі жінки, які завжди знаходяться в центрі уваги. Вони не уявляють себе без цього. Прагнення бути краще за всіх – це стимул для Левиць, який рухає ними з дитинства.

Серед достоїнств представниць цього знака слід виділити ефектну зовнішність, доброту, активну життєву позицію, бажання вдосконалюватися і творче начало.

Характер чоловіка і жінки Лев / onelove.su

А ось з негативних рис характеру в її арсеналі – самозакоханість, марнославство, схильність до показухи та запальність.

У любові Левиці проявляють себе вірними, лояльними, щедрими та чуйними. Від свого партнера вони чекають такої ж незалежності та сили духу, якими володіють самі. Для них важлива повна рівноправність у стосунках.

Дитина Лев

Дитина, народжена за знаком Лева, завжди знаходиться в самому центрі подій. Навколо нього збираються всі інші. Він, як правило, ініціатор і генератор всіх самих божевільних ідей, які можуть мати наслідки.

Їм дуже складно усидіти на місці, важливо завжди перевіряти себе і свої сили. Діти Леви охоче займаються спортом, беруть участь у змаганнях, конкурсах і олімпіадах. При цьому вони дуже болісно сприймають поразку, програш або погану оцінку за свої старання.

Маленькі Леви дуже хочуть сподобатися і бути високо оціненими, саме це надихає їх прагнути до ще більших результатів.

Сумісність Львів з іншими знаками Зодіаку / goroskop.guru

Сумісність з іншими знаками

Найкраща сумісність у Львів з представниками знаків вогняної стихії – Овнами та Стрільцями. Також вони добре сумісні з Близнюками та Терезами.

Несумісними знаками для Лева є Телець і Скорпіон, хоча союз з Тельцем може бути корисний для кар'єри, а зі Скорпіоном – для емоційної підтримки.

Що стосується сумісності у шлюбі, одним з кращих виборів буде Водолій. А для духовного розвитку плідним стане партнерство з Раком.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter