этот материал доступен на русском

Астролог назвав знаки Зодіаку, які скоро несподівано розбагатіють

14:22, 25 січня 2020
Астрологія
12577 0
Астролог назвав головних грошових щасливців лютого / фото: tv.ua

Відомий астролог Павло Глоба вважає, що в лютому велику суму грошей можуть отримати Овни, Льви і Близнюки, пише "РБК-Україна".

Овни

У сфері кар’єрної діяльності на початку лютого 2020 року на Овнів чекає багато ділових контактів, зустрічей, переговорів і нарад. Ті, хто працює в сфері обслуговування або торгівлі, помітять збільшення числа клієнтів. Можливе зав’язування корисних для бізнесу знайомств. Це хороший період для побудови довгострокових планів.

Читайте такожАстрологи назвали чотири знаки Зодіаку, на яких в лютому чекає казкове везіння

У середині місяця вам, найімовірніше, доведеться взяти на себе додаткові обов’язки, наприклад, виконувати роботу колеги, який пішов у відпустку або на лікарняний. Не виключено, що в цей же час близький друг запропонує зайнятися спільною діяльністю. Перш ніж погоджуватися, подумайте: чи не стане спільний бізнес перешкодою вашим довірчим стосункам? До кінця місяця ситуація на роботі буде більш напруженою. Ваш звичайний розклад зазнає відчутних змін. Ймовірно, вам запропонують нове і досить цікаве завдання, яке потребує додаткового навчання. Всі зусилля не пропадуть дарма: перед вами будуть відкриті хороші перспективи.

У фінансових питаннях в лютому 2020 року Овни будуть розпоряджатися грошовими коштами розумніше, ніж зазвичай. Це дозволить накопичити чималу суму і через кілька місяців зробити велику покупку, про яку ви давно мріяли.

Леви

У лютому 2020 року в сфері кар’єрної діяльності перед Левами відкриється чудова можливість звернути на себе увагу начальства і зробити крок вгору кар’єрними сходами. Не відмовляйтеся від важкого завдання в середині місяця. З властивою вам систематичністю вивчіть усі вихідні матеріали. Ймовірно, ви знайдете помилку, допущену кимось раніше, і придумаєте новий раціональний спосіб розв’язання задачі. Левам, чиї пошуки роботи поки не увінчалися успіхом, рекомендується розвідати, як йдуть справи в компаніях і фірмах, в яких трудяться ваші друзі і знайомі. Дуже ймовірно, що так ви дізнаєтеся про вакансію, яка, можливо чекає саме на вас.

Що стосується фінансів у лютому 2020 року, то представники знака Лев будуть так зайняті роботою, що грошові питання відійдуть на другий план. Однак забувати про це важливий аспект не варто. Проявіть пильність, інакше обіцяні суми з якоїсь причини пройдуть повз вас. Безумовно, ви ці гроші отримаєте, але трохи пізніше. А знадобитися вони можуть уже зараз.

Близнюки

Професійне життя Близнюка в лютому 2020 року буде досить насиченим. Місяць сприятливий для підписання договорів, запуску нових проектів, укладення угод. Вигідним виявиться відновлення співпраці зі старими партнерами і клієнтами. Можливо, вам навіть знадобляться зв’язки когось із колишніх колег. Наприклад, якщо ви бажаєте змінити місце роботи, вам можуть допомогти саме екс-товариші по службі: ймовірно, що в їхній компанії виявиться цікава для вас вакансія.

Читайте такожАстрологи назвали три знаки Зодіаку, яких обожнюють всі

Наприкінці місяця ви можете стати справжніми тріумфаторами. Якась непередбачена ситуація станеться і загальмує роботу всього відділу – усунути проблему вдасться саме вам. Після цього випадку ваш авторитет у компанії сильно зросте.

Фінансове становище в лютому 2020 року біля Близнюків однозначно покращиться. Понад те, в цей період можливе несподіване грошове надходження: премія, повернення давно забутого боргу або аванс за роботу, яку тільки належить виконати.

Нагадаємо, раніше астролог Павло Глоба назвав чотири представники зодіакального кола, на яких звалиться з неба фантастичне везіння вже на початку березня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter