Знак зодіаку Риби вічно наступає на одні і ті самі / kadinim.com

Гороскоп Bасиліси Bолодіної вкаже на те, яким знакам Зодіаку серпень приготував небезпечні спокуси, пише slovofraza.

Читайте такожКалендар стрижок на серпень 2020: коли краще зробити нову зачіску, щоб надати краси і блиску своєму волоссюЛев

Гороскоп поспішає вказати Леву на те, що ви балансуєте на лезі ножа, ризикуючи серйозно постраждати. Річ у тому, що цей зодіакальний представник звик охоче пускатися в погоню за пристрастями, тому що смакує кожну секунду життя у всіх його проявах. Але подібне послаблення контролю боляче відгукнеться вам в найближчому майбутньому. Kінець літа приготував для Льва небезпечні спокуси. Це може бути ризикова авантюра, де ви інвестуєте велику кількість грошей і все втратите. Або ж мова йде про потяг до токсичної людини. Астропрогноз закликає бути уважними до нових знайомих і не поспішати підпускати їх до себе.

Терези

У знака зодіаку Терези життя і так наповнене проблемами, викликаними певними особливостями характеру. Суть полягає в тому, що ви постійно вагаєтеся і не можете вчасно прийняти рішення, через що втрачаєте можливості і створюєте додаткові неприємності. Астрологічний прогноз гарантує щось подібне і в серпні. Перед Терезами виникне спокуса відкласти прийняття рішення до більш сприятливих часів. Але гороскоп каже, що ви зробите найбільшу помилку, виправляти яку доведеться ще дуже довго. Тому зодіакальному представнику краще зібратися і ризикнути, вчасно зробивши вибір, ніж знову віддати все у владу долі і плисти за течією в невірному напрямку.

Kозерог

Серпнева спокуса Kозерога полягає в прагненні залишити все як є. А що? Навіщо намагатися переступати через себе і вибиратися із зони комфорту, якщо як би Тож усе, здається, складається непогано? Hа Насправді ж, знак зодіаку поступово заганяє себе в глухий кут, хоча поки цього не помічає. Bаша консервативність і зачіпка за стабільність гублять потенціал, здатний довести вас до переможного результату. Тому астропрогноз радить в останній місяць літа робити все можливе, щоб вибратися зі звичної схеми дій і експериментувати. У вас є всі шанси вийти на абсолютно новий рівень. Варто лише не боятися і вірити в себе!

Риби

Знак зодіаку Риби вічно наступає на одні і ті ж граблі, які доля підкладе вам ще і в серпні. Про що йде мова? Це спокуса пливти за течією, як ви робите з самого народження. Позицію зодіакального представника цілком можна зрозуміти, адже зазвичай Bсесвіт все робить за вас, а удача супроводжує будь-яке рішення. Ось тільки в кінці літа доля підкладе свиню, якщо Риби дозволять світу розпоряджатися власним життям. Настав час взяти контроль у свої руки і активно створювати вигідну для вас реальність, а не просто брати те, що пропонують. Погоджуйтеся на участь в цікавому проекті і самі виступайте ініціатором нових ідей.

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram